Kovová spona na peniaze

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Rebelie.sk

• Praktická vec.Lepšie ako keby si mal človek nechať bordel vo vrecku.
    • Nekvalitné spracovanie.Material určite znesie veľa a pri bežnom používaní (k čomu je určený).. pôsobí nezničiteľne a pravdepodobne aj je ale hrany sú relatívne ostrejšie,nedá sa porezať ale spracovanie mohlo byť kvalitnejšie.
    • ...
    • Ale aj tak som spokojný, na fotografii a po vzhliadnutí videa (reklama) som mal dojem že je to kvalitnejší produkt po vizuálnej stránke ale účel plní a za tú cenu je to v pohode.
    • Takže...;) .. som spokojný.

Ja už skutočne nemám k tomu čo dodať :D Všetko dôležité som spomenul.

• VHODNE AKO DARCEK
    • Ziadne

o.K

Produkt nemá žiadne parametre.

Obojstranná spona, ktorá slúži na peniaze, na druhej strane sa nachádzajú drážky pre vloženie kreditných kariet. Obojstranná spona pojme až 30 bankových a 6 štandardných kariet. Spona je vrobená z lesklej nerezovej ocele. Spona je veľmi odolná, je prispôsobená pre každodenné nosenie a používanie. Spona na peniaze ma zdvyhnuté okraje, takže môžete triasť ako chcete a nič Vám z nej nevypadne. Módna ocelová spona na peniaze je ideálnym darčekom pre každého moderného muža.

Technické parametre

• Clipy na oboch stranách (jedna na bankovky, druhá na karty)
  • Elegantné a ultra tenké prevedenie
  • Vhodné na peniaze, účty, kreditné karty, licencie atd.
  • Pekné a praktické balenie - vhodné ako darček
  • Rozmer spony: 7,5cm x 5,5cm
  • Rozmer balenia: 22cm x 12cm

Video

• , zakúpené v Rebelie.sk

• Praktická vec.Lepšie ako keby si mal človek nechať bordel vo vrecku.
    • ...
    • Takže...;) .. som spokojný.

Ja už skutočne nemám k tomu čo dodať :D Všetko dôležité som spomenul.

• VHODNE AKO DARCEK
    • Ziadne